• Керування міжнародним бізнесом
  • Юридичний та податковий консалтинг
  • Бухгалтерський облік, фінанси та контроль
  • Рішення щодо нарахування заробітної плати та HR-консалтинг
  • Управління ризиками та підвищення ефективності

Наші клієнти

Завантажується...
12/05/2022
Зміни у митному оформленні
20 березня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову №330, яка запровадила можливість імпорту більшості товарів за спрощеним способом. Підставою є подання попередньої митної декларації.
16/04/2022
Строки розрахунків у ЗЕД
Починаючи з 5 квітня 2022 року, для всіх експортно-імпортних операцій застосовуються граничні строки розрахунків тривалістю 90 календарних днів. Такі зміни суттєво скорочують строки розрахунків у порівнянні з правилами, що застосовувались в мирний час.
19/02/2024
Державна податкова служба оновила нові довідники податкових пільг на 30 січня 2024 року
А саме: - Довідник № 122/1, який містить інформацію про втрати доходів бюджету внаслідок податкових пільг; - Довідник № 122/2, що містить інформацію про інші види податкових пільг.
16/02/2024
В Україні почав діяти Державний реєстр санкцій
Цей реєстр створений з метою забезпечення безкоштовного публічного доступу громадян до актуальної та достовірної інформації про суб'єктів, щодо яких застосовано санкції.
01/03/2023
Під впливом війни: основні правові зміни 2022
Комітет з питань права при Німецько-Українській промислово-торговельній палаті запрошує на вебінар на тему "Під впливом війни: основні правові зміни 2022".
23/11/2022
Санкції: що варто знати міжнародним компаніям, ведучи бізнес в Україні
Юридичний комітет Німецько-Української промислово-торговельної палати щиро запрошує на вебінар, присвячений питанням санкцій.

Чому саме SCHNEIDER GROUP

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Перед початком роботи ми ґрунтовно ознайомлюємося із бізнесом клієнта, щоб підібрати максимально ефективне рішення: чи то бухгалтерський  аутсорсинг чи то автоматизація фінансових процесів.
ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР
Для кожного клієнта надається персональний менеджер, який працює займається всіма запитами. Ми дотримуємося принципу одного вікна, тому клієнтові непотрібно постійно змінювати контактних осіб навіть якщо він отримує декілька послуг.
ПІДТВЕРДЖЕНО КЛІЄНТАМИ
Ми націлені на довгострокове співробітництво тому що завжди прагнемо перевершити очікування клієнта. Більше 65% клієнтів працюють з нами протягом 5 і більше років. 
СТРАХУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ РИЗИКІВ
Наші професійні ризики застраховані відомими страховими компаніями вже 15 років. Хоча за весь цей час страхування жодного разу не було використане, ми від нього не відмовляємося тому, що вважаємо його своєю відповідальністю та гарантією для наших клієнтів.
ФОКУСУВАННЯ НА ЗАВДАННІ КЛІЄНТА ТА ПРОАКТИВНИЙ ПІДХІД
Ми працюємо для підвищення ефективності бізнеса кожного клієнта, пропонуючи найкращі практики та перевірені інструменти в юридичній, бухгалтерській, фінансовій, кадровій та ІТ сферах.
ЧЛЕНСТВО У ПРОВІДНИХ БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЯХ ТА ШИРОКА МЕРЕЖА ПАРТНЕРІВ
Наша компанія є постійним членом Європейської бізнес асоціації (EBA) та Німецько-Української промислово-торговельної палати (AHK Ukraine). Крім того, SCHNEIDER GROUP в Україні має широку мережу партнерів серед банків та компаній різного профілю діяльності, що допомагає задовольняти різноманітні бізнес інтереси наших клієнтів. 

ПРО КОМПАНІЮ

З 2006 року SCHNEIDER GROUP підтримує міжнародні компанії при виході на ринок України. Портфоліо SCHNEIDER GROUP містить повний перелік послуг: від аналізу ринку та пошуку партнерів до комплексного бухгалтерського супроводу, юридичного та податкового консалтингу та послуг тимчасового управління.

Ми беремо на себе вирішення усіх непрофільних завдань для того, щоб наші клієнти могли сфокусуватися на розвитку бізнесу. Ми допомагаємо нашим клієнтам організовувати їх бізнес в Україні таким чином, щоб він був максимально прозорим для міжнародного менеджменту та відповідав вимогам законодавства України, разом з тим наші експерти пропонують цінні поради щодо найкращих практик з оптимізації процесів, зменшення ризиків та зниження витрат. Успіхи наших клієнтів - наші успіхи.

ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ? ПИШІТЬ НАМ

loading captcha...
Завантажується...